• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

500w

  1. AlexM

    Продадено Компјутерско напојување Antec VP500PC

    Ми треба проценка на наведеното напојување, имам "отприлика" цена, но ме интересира мислење. Напојувањето е во перфектна состојба, беше користено на конфигурација со Celeron 1820 и граф: r9 270x, така да не е максимално оптеретувано. Исто ако има заинтересиран нека понуди цена. Antec VP500PC
На врв Дно