• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

500gb

  1. Uber-

    Продадено HDD 500 GB

    Замолувам проценка на хард дискови од марка wd blue / seagate/ toshiba / hitachi од по 500GB so 100% health/performance на hd sentinel работени се од 500 до 1000 денови отприлика
На врв Дно