Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

500dx

  1. BeQuiet Pure Wings 2 140mm

    BeQuiet Pure Wings 2 140mm

    На продажба кулер нов некористен, изваден од куќиште BQ 500DX. Точен модел: BQ PUW2-14025-LS-9. Цена: 600 денари фиксна. Во комплет со Deepcool TF120S за 1.000 денари.
На врв Дно