• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

4gb ddr3

  1. JasSum

    Продавам 2х4GB SODIMM RAM (лаптоп рам меморија)

    Продавам 2 плочки по 4гб мемории за лаптоп Користени до вчера, сменети со 2х8гб. Samsung M471B5273DH0-CK0 - 4GB DDR3-1600 SODIMM PC3-12800S - 11 - 11 - F3 Hynix HMT351S6CFR8C - 4GB DDR3-1600 SODIMM PC3-12800S - 11 - 11 - F3 1200денари парче
На врв Дно