Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

4790k

  1. ImTheDude

    Проценка i7 4790k, 2x16gb ddr3, MB Ranger VII

    Би ве замолил за брза проценка на деловиве, дел по дел или комплет секако може: CPU: i7 4790k CPU Cooler: DeepCool Neptwin v2 Ram: 2x16GB DDR3 (некој generic brand) MB: Asus Ranger VII Case: ThermalTake A31 PSU: CM V750W Gold Сите делови се без гаранција, купени се одамна. Користени беа за...
На врв Дно