• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

470

  1. Skorp

    Проценка Продавам 2x ATI Radeon 470/4GB (Mining Edition)

    Продавам 2 графички картички ATI Radeon Sapphire 470/4gb (mining edition) користени 4 месеци за mining. Картичките се исчистени и во одлична состојба. Контакт: 071273139 - Филип
На врв Дно