• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

46mm

  1. mkd

    Продадено Samsung Galaxy Watch 46mm BT

    Продавам Samsung Galaxy Watch 46mm BT. Во атачмент има фотографии само од кутијата која не е ниту отворена (часовникот не е допрен). За повеќе информации за производот, отворете овде. Цена: 10.000 денари. Контакт по приватна порака.
На врв Дно