Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

450w

  1. Gigabyte P450B 80+ Bronze

    Gigabyte P450B 80+ Bronze

    Без гаранција, користено за офис. Комплетно исправно.
На врв Дно