• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

430ex-ii

  1. Oktar

    Продадено Canon Speedlite 430EX-II

    Го продавам блицот бидејки пред Х месеци се подновив со поновата серија од истиот модел. Блицот е одличен, сочуван е и нема маани и недостатоци. На темата колку е користен, би рекол многу малку, бидејки е користен ентузијастички и ретко користам блиц. Ке го сликнам ако некоја баш бара да го...
На врв Дно