• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

4122

  1. Oktar

    Продадено Logitech G604

    Продавам релативно малку употребуван и одлично сочуван миш модел Logitech G604 Lightspeed Wireless Gaming. Причина поради која го продавам е затоа што не ми лежи за долга употреба иначе како уред си е супер, немам забелешки за него. Набавен е од нексио во Авгус' 2020та, има гаранција, гарант ми...
На врв Дно