Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

3dprint

  1. Нема Слика

    3Д Принтинг услуги

    Дечки, Потребна ми е замена на мало пластично делче но не можам да најдам некој со 3д принтер. Ако некој од вас е со 3д принтер, ви праќам .STL file и треба само принт да кликнете. Нормално ќе се раздолжиме колку што треба. Поздрав.
На врв Дно