• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

3d renders

  1. bobipp

    3D rendered phone cases

    Дали има некој тука, доволно учен да направи ваков тип на слики: http://www.samsung.com/uk/consumer-images/product/accessories/2016/EP-TG930BBEGWW/features/EP-TG930BBEGWW-68-0.jpg http://ecx.images-amazon.com/images/I/61KG-imRpeL._SL1000_.jpg...
На врв Дно