Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

3900x

 1. Costigan_Jr

  Продадено AMD Ryzen 9 3900X

  Продавам процесор AMD Ryzen 9 3900X купен од VisionStudio на 23.09.2019. Со валидна гаранција до 23.09.2022. https://www.amd.com/en/products/cpu/amd-ryzen-9-3900x Процесорот е во одлична состојба, користен е на сток вредност. Се продава поради надградба. Цена 26.000 денари
 2. gremlin

  Продадено AMD Ryzen 9 3900X

  Се продава процесор AMD Ryzen 9 3900X купен од нексио средина на ноември 2019. https://www.amd.com/en/products/cpu/amd-ryzen-9-3900x Процесорот е во одлична состојба, користен е на сток вредност и не е никогаш оверклокуван. Се продава поради замена со 5950Х :) . Цена 24.000 Контакт: 077-773-015
На врв Дно