Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

360

  1. Глупав

    Продадено Logitech DriveFX steering wheel

    Native-но е за Xbox 360, (ама велат) може да работи и со PC... Искрено не успеав да го “проработам“ со RGH Xbox, а не се обидов со PC воопшто... комплетен со сите кабли и оригинал кутија кој сака може да си проба среќа со негов Xbox 360 за 1500мкд или евентуално да си врзе со PC праќам и по...
На врв Дно