Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

3.5mm

  1. Asus GT 501 case + Anker Power port mini

    Asus GT 501 case + Anker Power port mini

    се продаваат следниве работи: 1. Куќиште: Asus GT501, стаклото без гребаници, трите ARGB вентилатори се расипаа, останат само 1х140mm вентилатор, конекторот за USB е скршен (крут кабел и лоши отвори за front io придонесоа за кршење), нема гаранција, 4000 ден 2. Полнач: Аnker power port III...
На врв Дно