Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

3550h

  1. rippermkd

    Проценка AMD ryzen mini PC

    se raboti za ovoj model: 794.55US $ 45% OFF|Topton Mini PC ryzen R5 3550h R7 2700u Vega graphics 2 x DDR4 m.2 nvme, windows 10 4K HTPC hdmi2.0 DP type C game console|Home Automation Modules| -...
На врв Дно