Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

3.5"

  1. 2 x Хард Дискови од 500GB

    2 x Хард Дискови од 500GB

    На продажба два 3.5" диска од 500GB, SATA конекција. Добивате и нови sata кабли со нив. Seagate Pipeline HD2 5900rpm Seagate Barracuda 7200prm Еден за 600, двата за 1.000 денари.
На врв Дно