• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

30pin

  1. W

    Купувам 17.3" 30pin Slim Led екран за лаптоп

    Пријатели, како што гласи насловот, купувам функционален 30 пински, слим лед ,17.3 инчен екран за лаптоп. Доколку некој има за продавање, ве молам, нека ме контактира во ПП. Благодарам однапред.
На врв Дно