Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

3080 ti

  1. Нема Слика

    Продавам Giagabyte Eagle 3080 Ti 12GB

    Продавам Giagabyte Eagle 3080 Ti 12GB. Користена 5 месеци за мајнинг моментално не се користи, комплет со кутија, редовно чистена. Сменето е термална паста и падови од страна на гојдо цена: 50000 денари
На врв Дно