Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

3060ти

  1. Графичка карта RTX 3060ti MSI Ventus 2x 8G

    Графичка карта RTX 3060ti MSI Ventus 2x 8G

    Продавам графичка карта RTX 3060ti MSI Ventus 2x 8G. Во комплет пакување. Има локална гаранција до август 2023. Картата е добиена како заменска (пред 2 месеци) за расипана карта која беше под гаранција. Не е користена воопшто (само тестирана дали работи). Цена 20 000 мкд. Праќам по карго...
На врв Дно