Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

3050

  1. Zotac Gaming Geforce RTX 3050 Twin Edge OC, 8GB GDDR6

    Zotac Gaming Geforce RTX 3050 Twin Edge OC, 8GB GDDR6

    Земена пред месец и пол дена од Gjirafa. Гаранцијата од нив не е писмена, туку на е-маил една година минус овие месец и пол, т.е. некаде до 12-13ти април 2023та. Картата е апсолутно исправна, тифка. Играна е по малце 2 недели додека не ми помина годишниот одмор. Можна е замена за 3060 12GB или...
На врв Дно