Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

2x32gb

  1. Нема Слика

    позајмица 15 мин за RAM меморија

    позз дечки, сакам да проверам плочата дали поддржува 2x32Gb RAM, па ако има некој во Бт или на поминување, ми требаат стварно на 15 мин (ако не и помалку).
На врв Дно