Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

2tb

 1. Нема Слика

  Се продава/менува i7 4790 конфигурација

  i7 4790 Kingston XyperX 1866Mhz 2x4GB GA-Z97M-DS3H + TT Contac 29 SSD 840 Evo 128GB HDD Hitachi 2TB CM 700W Silent Pro Case TT Commander Цена по договор Може и замена за телефон или подобар монитор со моја доплата.
 2. Се продава Western Digital Black 2TB 3.5"

  Се продава Western Digital Black 2TB 3.5"

  Како што гласи насловот се продава дискот. Купен е од Сетек во 2018 година. Состојбата може да се види на сликите. Праќам по карго на ваш ризик и трошок. Има простор за договор околу цената. Број за контакт: Филип 071387269
 3. Продавам HDD 2.5" 2TB Seagate BarraCuda SATA3 5400rpm 128MB 7mm + HDD Caddy за лаптоп

  Продавам HDD 2.5" 2TB Seagate BarraCuda SATA3 5400rpm 128MB 7mm + HDD Caddy за лаптоп

  Се продава HDD 2.5" 2TB Seagate BarraCuda SATA3 5400rpm 128MB 7mm заедно со HDD Caddy за лаптоп. Хард дискот е купен е на 4 Август 2022 од Анхоч и има гаранција 12 месеци (до 4 Август 2023). Хард дискот е ставен во HDD Caddy за лаптоп и никогаш не е мрднат. Многу малку е користен само за бекап...
 4. HDD Western Digital 2TB

  HDD Western Digital 2TB

  Western Digital WD20EZRZ 2TB купен од Сетек со гаранција до 15.04.2023 год. Дискот е отпакуван и речиси некористен, 7 вклучувања работен помалку од 1 час.
На врв Дно