• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

2gb

 1. -Ata-

  SODIMM RAM DDR3 2GB (од лаптоп)

  Продавам рам од лаптоп Асус К55 модулот е Hynix DDRIII 2GB-1600 цена 300ден
 2. Глупав

  Продадено 2GB 667MHz DDR2 Non-ECC CL5 DIMM

  би ве замолил за проценка на модулов !!!
На врв Дно