Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

250x 1gb

  1. Asus Radeon R7 250X, i5 4440, Kingston HyperX 8GB 2400 MHz (две плочки по 4GB), Kingston 240GB SSD

    Asus Radeon R7 250X, i5 4440, Kingston HyperX 8GB 2400 MHz (две плочки по 4GB), Kingston 240GB SSD

    Се продаваат следните компоненти: 1. Asus Radeon R7 250X 1GB - 1000 денари 2. i5 4440 - 1500 денари 3. Kingston HyperX 8GB 2400 MHz (две плочки по 4GB) - 2000 денари 4. Kingston 240GB SSD - 1000 денари 5. Cooler Master K380 - 1000 денари 6. Samsung SyncMaster 940nw - 1000 денари Праќам по карго...
На врв Дно