Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

250gb

 1. Samsung 970 EVO Plus 250GB

  Samsung 970 EVO Plus 250GB

  Здраво дечки, ќе ве молам ако може некоја проценка за наведеното SSD, па да оди на продажба. Купено 2020, целосно исправно и во функција до вчера, го продавам зашто земав oд 1TB.
 2. M.2 Kingston NV2 NVMe 250GB

  M.2 Kingston NV2 NVMe 250GB

  Продавам 6 неколку месеци старо M.2 NVMe Kingston 250GB (активно користено половина од тоа време). Купено е од Нексио. 1000 денари
 3. Лаптоп DELL Inspiron 3542 i7-4510U

  Лаптоп DELL Inspiron 3542 i7-4510U

  Се продава лаптоп DELL Inspiron 3542 i7-4510U. Единствена промена на оригиналната конфигурација е промена на фабричкиот 1TB HDD со SSD Samsung 850 EVO 250GB. Лаптопот е исправен со мали оштетувања на пластиката: на првата слика се гледа пукнатина на пластиката, на втората слика фали дел од...
На врв Дно