• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

2.5"

 1. gremlin

  2.5" HDD Seagate 1TB

  Се продава 2.5" HDD Seagate 1TB модел ST1000LM035. Во добра состојба е, користен е на лаптоп одприлика 5 месеци, изваден е ради надградба со ССД. Слики со спецификации на дискот и СМАРТ подолу: Цена: 1500 Anhoch PC Market Online - HDD 2.5" 1TB Seagate SATA3 5400rpm 128MB 7mm
 2. gremlin

  Нов 2.5" 1TB HDD Seagate

  Нов 2.5" 1TB HDD Seagate ST1000LM035 само што е изваден од нов лаптоп ради надградба со ссд. Гаранција има со лаптопот 2 години. цена: 2000 Повеќе детали за моделот: Anhoch PC Market Online - HDD 2.5" 1TB Seagate SATA3 5400rpm 128MB 7mm
На врв Дно