• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

2;4ghz

  1. Глупав

    Asus Wireless Keyboard W3000

    Прашањето ми е : Која е можната причина за не добар respond на wireless тестатура ? 1. Слаби батерии ( ми прави дупли букви и не респондира некогаш и со нови батерии или штотуку полнети ) (во спецификациja пишува 3V --- 30mA) ? 2. Близина на router или некој од неговите подесувања (мислам дека...
На врв Дно