Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

24gb

 1. Costigan_Jr

  NVIDIA Quadro M6000 24GB

  Costigan_Jr додаде нов оглас: NVIDIA Quadro M6000 24GB - Проценка Видете го целиот оглас...
 2. Нема Слика

  NVIDIA Quadro M6000 24GB

  Графичката е во одлична состојба. Најквалитетното парче хардвер кое сум го имал. Нова чинела 5000 долари, така да графичкава карта е проследена и со колекционерска вредност. Ја користев неколку месеци за SolidWorks и Creo - додатната меморија е неопходна за работа на неколку големи склопови...
На врв Дно