Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

240gb

  1. Проценка за Adata SP550 240 Gb

    Проценка за Adata SP550 240 Gb

    Барам проценка за два користени sata SSD-a, Аdata SP550 240GB,
На врв Дно