Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

24 inch

  1. DELL P2422H

    DELL P2422H

    Се продава добар сочуван без никаков проблем монитор користен е само две месеци иде со кутија и со сите додатоци, гаранција нема. DELL P2422H - 7.500 ден. Diagonal Size: 23.8" Panel Type: IPS Aspect Ratio: 16:9 Native Resolution: Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz Brightness: 250 cd/m²...
На врв Дно