Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

24''

  1. Проценка на Dell U2414H

    Проценка на Dell U2414H

    Проценка на монитор Dell U2414H, исправен, користен како втор монитор Спецификации: LED monitor 24" 1920 x 1080, IPS 250 cd/m² 1000:1 8 ms, 2xHDMI, DisplayPort, Mini DisplayPort, Оди комплет со HDMI кабел USB 3.0 Upstream кабел Mini-DP to DP кабел
На врв Дно