Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

22inch

  1. Глупав

    Samsung 22" "заглупавува'" или воопшто не ја детектира Windows како втор

    Имено после долог некористење го вклучив како втор Samsung 22"-кава и конечно мислев дека сѐ е во ред... два дена сѐ ок не мора местење, прештекување итн Сабајлево пак затупаве, не го детектира ни Windows 11 вториов монитор најнови драјвери Nvidia Studio следен сетап: 1060ka >> DVI2HDMI...
На врв Дно