Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

2280

  1. Micron 256GB M.2 2280 SSD

    Micron 256GB M.2 2280 SSD

    Се продава SSD-то од наслов: Micron 256GB M.2 2280 NGFF SSD 3D NARD TLC SATA III (MTFDDAV256TBN) Користено, исправно, извадено од HP Elitebook заради надградба. Цена: 1000ден.
На врв Дно