• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

2200g

 1. shifty

  Продадено AMD R5 3600 & R3 2200G

  AMD R5 3600 AM4 BOX w/Wraith Stealth Cooler - Нов, некористен - Гаранција 1050 дена, купен пред недела дена - Без забелешки Цена: 12.000 ден.
 2. borcep

  Продавам CPU AMD Ryzen 3 2200G

  Прв сопственик, купен од Сетек 12.2018 со 3год гаранција, кулер од 2600 Wraith Stealth. Цена 3600ден, контакт инфо ПП, по карго не праќам.
На врв Дно