Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

22"

  1. Продавам монитор Philips 222EL1SB/00

    Продавам монитор Philips 222EL1SB/00

    Мониторот е целосно исправен и функционален, без никакви мани или дефекти. Го продавам бидејќи веќе немам потреба од него. Користен во непушачка просторија, редовно чистен и бришен од прашина. Има неколку мали козметички гребки и траги на рамката и позади на куќиштето кај што стоел потпрен до...
На врв Дно