Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

21.5-inch

  1. Се продава користен одлично сочуван со фул пакување iMac (Retina 4K, 21.5-inch, 2017)‎

    Се продава користен одлично сочуван со фул пакување iMac (Retina 4K, 21.5-inch, 2017)‎

    Купен на 29.07.2019 во Ај Стаил Македонија (iSTYLE MK) Направено е надоградба со SSD диск од 1TB во овластен сервис. * Користен одлично сочуван (види фотографии) Повеќе податоци за конфигурацијата во прилог: IMAC 21.5",3.0GHZ,QC,8GB,1TB SSD Processor Speed: 3.0 GHz Type: Intel Core i5 (7th...
На врв Дно