Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

20w

  1. Apple 20W USB-C Charger

    Apple 20W USB-C Charger

    Продавам оригинален адаптер купен од Сетек пред 2 месеци скоро. Гаранција уште ~10 месеци. Користен вкупно 10тина пати и тоа е тоа. :) Цена: 1.400 денари.
На врв Дно