Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

2080ti

 1. Расипана RTX 2080 Ti

  Расипана RTX 2080 Ti

  Се продава расипана графичка за делови. Моделот е Gainward RTX 2080 Ti Phoenix GS. Графичката НЕ се поправа, може да послужи само за делови, за повеќе информации слободно пишете порака.
 2. shifty

  Купено Купувам 2080TI

  Како што гласи насловот на темата, купувам 2080TI. Модел, цена, детали, гаранција во приватна порака.
На врв Дно