• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

2011

  1. shifty

    Купувам X58 и X79 матични плочи

    Купувам матични плочи со чипсет X58 и X79. Оставете понуди или телефон за контакт во порака.
На врв Дно