• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

20.000

  1. temelk4

    Предлог Конфигурација до ~ 20.000

    Потребна ми е конфигурација за гејминг колку што се може за 20000ден без куќиште и монитор.
На врв Дно