• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

20000

  1. temelk4

    Предлог Конфигурација до ~ 20.000

    Потребна ми е конфигурација за гејминг колку што се може за 20000ден без куќиште и монитор.
На врв Дно