Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

1920x1080

  1. Се продава монитор ASUS MX279H

    Се продава монитор ASUS MX279H

    Се продава монитор ASUS MX279H купен во 2015та. 27инчи, FullHD, целосно исправен. Со него доаѓа адаптер и HDMI кабел. Се продава пошто купив нов.
На врв Дно