Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

1909

  1. G4M3R

    Проблем со апдејт на Windows 10 Pro (1909)

    Очигледно виндоусов што го имам моментално, има мака со апдејти. Сакав да го донесам на најновата верзија, која претпоставувам е 21H2. Моментално е заглавен на 1909, по историја со последен апдејт направен на 16.05.2021. Оттаму навака сам не наоѓа апдејти. Во меѓувреме пробав скоро се што знаев...
На врв Дно