Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

18.5

  1. Acer V196HQL b

    Acer V196HQL b

    Се продава монитор, користен околу 1 година, а потоа заборавен се до септември 2022, кога се решив да го огласам. 1366 x 768, LED, 18.5", само со VGA input. Мониторот доаѓа без сталак. 600 денари
На врв Дно