• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

17инч

  1. zipi123

    Се продава монитор 17инч

    Hyundai 17inch монитор со резолуција од 1280x1024 75Hz. Доаѓа комплет со Vga и Power cable. По карго не праќам, подигање во населба лисиче. Цена:1000ден Клуч!
На врв Дно