Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

17.3

  1. W

    Купувам 17.3" 30pin Slim Led екран за лаптоп

    Пријатели, како што гласи насловот, купувам функционален 30 пински, слим лед ,17.3 инчен екран за лаптоп. Доколку некој има за продавање, ве молам, нека ме контактира во ПП. Благодарам однапред.
На врв Дно