• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

1700

  1. Costigan_Jr

    Продадено AMD Ryzen 1700 BOX

    Под гаранција уште околу 32 месеци. Користен е околу 4 месеци. Комплет со фабрички Wraith Spire RGB кулер(ладилникот е со фабричката паста, не е користен), фабричка кутија. Во одлична состојба.
На врв Дно