Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

16gb dd4

 1. Нема Слика

  Продавам Lenovo Thinkpad e470

  Продавам Lenovo Thinkpad e470 7200u 1080p IPS екран 16gb ram 250 GB ssd win 11 pro лиценца врзана за истиот.
 2. Нема Слика

  1600AF/Gigabyte B450M-H/16GB DDR4 3000/SSD

  Здраво пријатели, замолувам проценка за следната конфа: MB: Gigabyte B450M H (rev. 1.x) - Гаранција до 10.04.2023 CPU: Ryzen 5 1600 AF - Гаранција до 10.03.2023 Cooler: Deepcool MAELSTROM 120T Liqiud Cooler - Истечена гаранција RAM: 2x 8GB Kingston HyperX Fury DDR4 3000MHz CL15 - Гаранција до...
На врв Дно