• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

16:10

  1. Woofer

    Продавам Dell UltraSharp U2412M, LED IPS, 16:10

    Продавам монитор Dell UltraSharp U2412M. Мониторот е во беспрекорна состојба, чуван во домашни услови, фиксен на една локација. Мониторот нема ниту еден мртов/заглавен пиксел, и нема маани со IPS Glow/Backlight bleed. Се продава затоа што преминав на поголем монитор. Спецификации: 24" LED...
На врв Дно